SDA_NYSA_01
    SDA_NYSA_12
    SDA_NYSA_13
    SDA_NYSA_14

Szkolenie - "Nowe" Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego

Krajowa Rada Izby Architektów RP wraz z Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP zaprasza na internetowe szkolenie, które prezentuje krok po kroku, przepisy nowego rozporządzenia ws. projektu budowlanego.
W prezentacji omówiono szczegółowo wszystkie regulacje a także przedstawiono wyjaśnienia, komentarze, przykłady kart i stron tytułowych oraz metryk na rysunkach.
W wyjaśnieniach i komentarzach uwzględniono argumentację zawartą w uzasadnieniu do projektu w/w rozporządzenia.

Szkolenie przygotował i poprowadzi architekt IARP Grzegorz Jachym, Członek Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów, Koordynator Komisji prawa inwestycyjnego przy KRIA, Przewodniczący Podkomisji Prawa budowlanego KRIA."

TERMIN: 28 października 2020 r., godzina 17:00

TYTUŁ: "Nowe" Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego

FORMA SZKOLENIA:
Szkolenie Internetowe online na portalu www.WarsztatArchitekta.pl dostępne po zalogowaniu.
Nagranie ze szkolenia będzie dostępne bez ograniczeń czasowych.

W celu otrzymania CERTYFIKATU SZKOLENIOWEGO należy przed szkoleniem zarejestrować swój udział na Platformie szkoleniowej IA RP

Egzamin 2020 - aktualizacja

W załączeniu wykaz aktów prawnych oraz wykaz praktyk do poszczególnych typów uprawnień.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.izbaarchitektow.pl

Załączniki:

wykaz Aktów Prawnych - pobierz

wykaz opłat - pobierz

wykaz praktyk - pobierz

UWAGA - Biuro nieczynne

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem pracy zdalnej dla pracowników biura

od dnia 21.10.2020  do 30.11.2020

biuro OPOIA będzie zamknięte.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 505 767 929

Z poważaniem,

Jakub Tomiczek

Przewodniczący OPORIA

Opolska Okręgowa Izba Architektów RP

Biuro

ul. Krakowska 37 pok. 606, 45-018 Opole

14.10.2020 Biuro nieczynne

W dniu 14.10.2020 Biuro będzie nieczynne.

Zapraszamy od czwartku.

Politechnika Poznańska

Szanowni Państwo,

Oferta Studiów Podyplomowych Planowanie Przestrzenne na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej.

Studia trwają dwa semestry i rozpoczną się w październiku br.

Oferta skierowana jest szczególnie do architektów zajmujących się lub chcących zajmować się urbanistyką oraz do pracowników administracji publicznej, którzy w swojej pracy zajmują się problematyką planowania przestrzennego.

Więcej informacji pod linkiem: http://architektura.put.poznan.pl/n/strefa-studenta/studia-podyplomowe/

Natalia Górska

oferta - pobierz