SDA_NYSA_01

źródło:https://blok5i6.pl/category/galeria-zdjec

Szanowne Panie i Szanowni Panowie,

Koleżanki i Koledzy Architekci,

Opolska Okręgowa Rada Izby Architektów RP uprzejmie informuje, iż w sobotę 23 lutego br. organizowane jest grupowe wejście na teren ELEKTROWNI OPOLE  z oprowadzaniem i informacją dyrektora budowy o problemach związanych z prowadzeniem największej  budowy w Polsce.

Na spotkaniu przy kawie dowiemy się o projektowaniu i historii budowy a następnie przejdziemy się po najważniejszych obiektach.

Dla sprawnego wejścia na budowę niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.

Dlatego prosimy o zgłaszanie swojego udziału mailowo na adres biura Izby OPOIA w terminie do dnia 20 lutego (środa) i przyjazd we własnym zakresie pod bramę budowy o godzinie. 9:40.

Wyprawa na budowę jest bardzo ciekawa i w towarzystwie inżynierów o ogromnym zasobie wiedzy na temat dużych budowli w Europie i nie tylko.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Uwaga: wejście na budowę jest za okazaniem dowodu osobistego, po uzyskaniu wcześniejszej przepustki. Dlatego proszę o zachowanie dyscypliny.

Ewentualne pytania proszę kierować do Zbigniewa Bomersbacha.

Z poważaniem,

Zbigniew Bomersbach

Wiceprzewodniczący

Opolskiej Okręgowej Rady

Izby Architektów RP

Biuro Opolskiej Okręgowej Izby Architektów RP

ul. Krakowska 37 pok. 606, 45-018 Opole

tel. 77 453 22 98

Szkolenie w Krakowie

Szanowni Państwo

Opolska Okręgowa Izba Architektów organizuje dla członków  Izby   szkolenie w dniu 4 marca 2019 r. wyjazdowe szkolenie do siedziby Grupy Nowy Styl w Krakowie.

Chętnych proszę o zgłaszanie uczestnictwa do biura lub na platformie szkoleniowej.

7:00 -10:00  - wyjazd z Opola, przejazd do Krakowa
10:00 -10:30  - Powitanie gości – Poczęstunek
10:30 -11:30  - Przedstawienie organizatorów spotkania
11:30 -13:30

- Zwiedzanie Office Inspiration Center w dwóch grupach / Michał Gorski Nowy Styl Group /  Anna

Dziadkowiec  Nowy Styl Group WRC

13:30 -14:30  - Przerwa Lunch
14:30 -16:00

- Prelekcja na temat  -Co znaczy nowoczesna przestrzeń biurowa ? Przytoczymy  Case study z

wykonanych projektów .  Trendy i inspiracje na 2019 rok’’.  Ewelina Solecka  Nowy Styl Group  WRC

16:30 -19:30  - Powrót do Opola

Prelekcja : Kim jest Grupa Nowy Styl dziś oraz wstęp o Office Inspiration Center : Kto zaprojektował ten budynek , jaką spełnia funkcje w Grupie Nowy Styl    / Piotr Wencel Sigma Opole przedstawi firmę Sigma Opole .

Cel szkolenia: Zapoznanie z nowymi tendencjami i sposobami organizacji przestrzeni biurowej.

Organizatorzy: Opolska Okręgowa Izba Architektów, Sigma Opole, Grupa Nowy Styl

Szkolenie w Krakowie (2)

7:00 -10:00  - wyjazd z Opola, przejazd do Krakowa
10:00 -10:30  - Powitanie gości – Poczęstunek
10:30 -11:30  - Przedstawienie organizatorów spotkania
11:30 -13:30

Dziadkowiec  Nowy Styl Group WRC

13:30 -14:30  - Przerwa Lunch
14:30 -16:00

16:30 -19:30  - Powrót do Opola

Organizatorzy: Opolska Okręgowa Izba Architektów, Sigma Opole, Grupa Nowy Styl

Zjazd 2019

Szkolenie - Kuchnie

Szanowni Państwo

Opolska Okręgowa Izba Architektów organizuje dla członków  Izby   szkolenie w dniu 29 stycznia  2019 r. w Sali konferencyjnej Restauracji Szpitalna 13.

Początek szkolenia o godz. 15;30

Problematyka w projektowaniu technologii kuchennych: omówienie, przykłady zmian projektowych

Rejestracja uczestników - ciepły posiłek

Panel I

1.       Prezentacja Fabryki,

2.       Wybrane realizacje i referencje,

3.       Idea projektowania technologii kuchni,

4.       Problematyka w projektowaniu technologii kuchennych:

- omówienie

- przykłady zmian projektowych

Przerwa kawowa - poczęstunek

Panel II

1.       Rozwiązania sprzętowe dot. wentylacji w profesjonalnych kuchniach,

2.       Zbiór doświadczeń w projektowaniu technologii kuchni,

3.       Swiatowe trendy w rozwiązaniach dla obiektów branży HoReCa,

4.       Zakres usług projektowo-doradczych GORT,

5.       Zasady współpracy z biurami projektowymi.

Restauracja&Pub Szpitalna 13

Szpitalna 13

Opole

Cel:

Poznanie najnowszych trendów w projektowaniu technologii kuchni

• Główny organizator: GORT / IARP