SDA_NYSA_01

SDA 2019 NYSA

Szkolenie Online

Szanowni Państwo Architekci IARP

Małopolska Okręgowa Izba Architektów w porozumieniu z Podkomisją do spraw Szkoleń Zawodowych przy Krajowej Radzie Izby Architektów, udostępnia szkolenie przez Internet, zainteresowanym Architektom. Dostęp do szkolenia będzie możliwy wyłącznie online w czasie trwania szkolenia w sali konferencyjnej MPOIA w Krakowie bez możliwości późniejszej retransmisji.

Szkolenie udostępniane w całej Polsce ma charakter próbny i jego zadaniem jest określenie możliwości technicznych i wskazanie ewentualnych problemów.

Temat szkolenia:

O relacjach i odpowiedzialności,
czy umowa o prace projektowe może być bezpieczna?

Termin szkolenia:

03.06.2019 roku. godz. 17.00,

Prowadzący:

Piotr Chuchacz, Architekt IARP

Udział w szkoleniu dla Architektów spoza Krakowa będzie możliwy poprzez obserwację prelekcji odbywającej się w sali szkoleniowej Małopolskiej OIA RP, za pośrednictwem własnego komputera i serwisu YouTube. Łącze dostępu do transmisji będzie podane godzinę przed rozpoczęciem szkolenia na stronie: