SDA_NYSA_01

Zjazd sprawozdawczy OOIA RP 2020

załącznik - pobierz

Próba wspomnień......

Zachęcam Koleżanki i Kolegów do udziału w ciekawym spotkaniu z naszym architektem - seniorem i wspaniałym człowiekiem

Zbigniew Bomersbach

Składki 2020

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy Architekci,

informujemy, iż składka członkowska na 2020 rok pozostała bez zmian i wynosi 80 zł miesięcznie.

Dodatkowo w związku z pojawiającymi się nadal nielicznymi wątpliwościami dotyczącymi zaległych składek członkowskich w powiązaniu z ważnością zaświadczeń uprzejmie informujemy,

iż zaświadczenia generowane są z terminem ważności +6 miesięcy  w stosunku do terminu opłaconej składki członkowskiej.

Czyli jeśli składka opłacona została do dnia 31.12.2019 roku – zaświadczenie jest ważne do dnia 30.06.2020 r.

Pobierając ostatnie zaświadczenie z systemu widzimy datę ważności zaświadczenia a nie okres za jaki została opłacona składka.

Takie rozwiązanie funkcjonuje od samego początku a wystawianie zaświadczeń awansem z terminem ważności plus 6 miesięcy miało i ma na celu nie utrudnianie pracy zawodowej architekta.

Kontynuujemy wysłanie systemowych powiadomień o zaległych składkach członkowskich do członków, którzy nie mieli zapłaconych składek za więcej niż 3 miesiące.

Uważamy, iż takie rozwiązanie pozwala monitorować bieżące wpłaty/zaległości składek.

Z pozdrowieniami,

Kamila Wilk

Sekretarz Rady OPOIA

Opolska Okręgowa Izba Architektów RP

Biuro

ul. Krakowska 37 pok. 606, 45-018 Opole

BUDMA 2020

Szanowni Państwo,

Izba Architektów RP, przy dużym wsparciu i zaangażowaniu Wielkopolskiej OIA RP, jest po raz kolejny partnerem przy organizacji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w  Poznaniu.

Targi odbędą się w dniach od 4 do 7 lutego 2020 roku, na terenie MTP.

Uprzejmie informuję, że stoisko Izby Architektów RP będzie, tak jak w minionych latach, w pawilonie 3A.

Do odwiedzenia stoiska serdecznie zapraszamy.

Projekt tegorocznego stoiska został wyłoniony w ramach studenckiego konkursu.

Nagrodzona praca zostanie zrealizowana.

W załączeniu informacja na temat programu wydarzeń  ważnych dla architektów, które odbędą się na tegorocznej BUDMIE w ramach FORUM DESIGNU i ARCHITEKTURY w dniach 5  i 6 lutego br.

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Pawilonie "IGLICA"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

program - pobierz

Materiały ze szkolenia "Profesjonalna działalność architekta"

W zakładce "Szkolenia", zostały zamieszczone materiały z odbytego szkolenia na temat "Profesjonalna działalność architekta" przeprowadzonego w dniu 14.11.2019.