SDA_NYSA_01

Szkolenie - kwiecień

Szanowni Państwo,

Architekci IARP,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie on-line pt. "Odpowiedzialność architekta - postępowanie dyscyplinarne i zawodowe. Co nam grozi? Jak się bronić?",
które odbędzie w dniu 12.04.2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.00.

Organizatorem szkolenia  jest Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP.

Udział w szkoleniu będzie możliwy za pomocą własnego sprzętu z dostępem do internetu.

Szkolenie poprowadzi adwokat Dominika Szumała.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/959

Dane do logowania:

Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

Do zapisanych osób prześlemy link do webinaru, który odbędzie się przez aplikację click meenting.

Wielka Noc:)

Aktualizacja danych

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy Architekci,

w związku z planowanymi działaniami Rady OPOIA - szkolenia, Zjazd, ŚDA -  w formie zdalnej z wykorzystaniem m.in. systemu członkowskiego Izby Architektów RP

zwracam się z uprzejmą prośbą o aktualizację danych tam zawartych. Przede wszystkim prosimy o sprawdzenie czy adres mailowy i numer telefonu komórkowego jest aktualny.

Z poważaniem,

Jakub Tomiczek

Przewodniczący Rady OPOIA

SPRAWOZDAWCZY ZJAZD OPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY ARCHITEKTÓW RP 2021

OPOLSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW RP

OKRĘGOWA RADA IZBY

ZAWIADOMIENIE

OPOLSKA OKRĘGOWA RADA IZBY ARCHITEKTÓW RP

zawiadamia, że

w dniach od 27 marca 2021 od godz. 9:00 do dnia 30 marca 2021 do godz. 20:00

odbędzie się

SPRAWOZDAWCZY ZJAZD

OPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY ARCHITEKTÓW RP

w formie bezpośredniego porozumiewania się na odległość

oraz głosowania w systemie członkowskim

W związku z Uchwałą Krajowej Rady Izby Architektów RP z dnia 10 lutego 2021 r. w sprawie rekomendowanych działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych w Izbie Architektów RP w roku 2021, Rada Opolskiej Okręgowej Izby Architektów RP w dniu 10 lutego 2021 r. podjęła uchwałę nr 1/R/2021 w sprawie zwołania Sprawozdawczego Zjazdu Opolskiej Okręgowej Izby Architektów RP i przeprowadzenia głosowania za pośrednictwem systemu członkowskiego.

Przypomina się, że członkowie Izby mają obowiązek udziału w Zjeździe.

Jednocześnie informujemy, iż do odbycia Zjazdu i podejmowania uchwał niezbędne jest quorum czyli obecność poprzez logowanie do systemu członkowskiego we wskazanym terminie i głosowanie  co najmniej 50% członków OPOIA RP. W przypadku braku quorum nie będzie możliwe przeprowadzenie Zjazdu.

Materiały zjazdowe zostaną przesłane w późniejszym terminie.

Sekretarz Opolskiej Okręgowej                                                      Przewodniczący Opolskiej Okręgowej

Rady Izby Architektów                                                                              Rady Izby Architektów

mgr inż. arch. Kamila Wilk                                                                 mgr inż. arch. Jakub Tomiczek

załącznik:

uchwała zjazdowa 2021 - pobierz

Składka członkowska 2021

Wysokość składki członkowskiej na rok 2021, wynosi 80 zł

(na podstawie Uchwała nr 1 XII Programowo - Budżetowego Krajowego Zjazdu Izby Architektów RP  z dnia 16 grudnia 2020 r. w sprawie zmiany uchwały nr 7 Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Izby Architektów  z dnia 24 listopada 2002 r. w sprawie składki członkowskiej w samorządzie zawodowym architektów i zasad jej podziału - http://www.izbaarchitektow.pl/pliki/3364_2020-12-30_14-29-30_5fec80bb01d4c-uchwala_nr_1_ws._zmiany_uchwaly_nr_7_nkzia_ws._sklad.pdf)