Ruszył nowy portal “www.warsztatarchitekta.pl

Drogie Koleżanki i Koledzy Architekci

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy Was, że ruszył właśnie nowy portal “Warsztat Architekta” skierowany do czynnych członków Izby Architektów RP.Projektując jego przyszły kształt mieliśmy zamiar stworzyć pomoc w naszej codziennej pracy przy wykorzystaniu zalet internetu. Chcielibyśmy aby obejmował on wszystkie aspekty naszego życia zawodowego odpowiadając na ich potrzeby.

Być może portal będzie codziennym gościem w naszych pracowniach? Mamy ambicję aby był to gość pożyteczny. Aby usprawniał pracę ale też rozwijał nasze zainteresowania.

Tak jak szeroki jest wachlarz zawodowych aktywności architekta – tak wszechstronny chce być nasz portal. Początek działalności jest de facto eksperymentem. Skupiliśmy się na dostarczeniu podstawowych informacji związanych z codzienną pracą. Szczegółowy zakres oferowanych informacji zawiera “Przewodnik po Warsztacie”, który będziemy na bieżąco aktualizować.

Adres www.mpoia.pl pozostaje nadal do Waszej dyspozycji jako oficjalna strona Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.


Zapraszamy

Zespół Redakcji portalu www.warsztatarchitekta.pl