Zaświadczenia o przynależności do Izby Architektów

Każdy członek Opolskiej Okręgowej Izby Architektów ma możliwość wygenerowania i wydrukowania Zaświadczenia o przynależności do Izby Architektów samodzielnie.
W tym celu należy postępować wg poniższych kroków:

  • Jeśli do tej pory nie zakładaliśmy jeszcze konta, w celu wygenerowania Zaświadczenia należy zarejestrować się na stronie Krajowej Izby Architektów, klikając przycisk Zaloguj w lewym górnym rogu ekranu, następnie przycisk Kliknij tutaj, aby się zalogować (lub klikamy w link: Rejestracja), w przeciwnym razie przechodzimy od razu do punktu 3.
  • Wypełniamy formularz rejestracyjny, wpisując dane dokładnie wg instrukcji. Następnie klikamy Zapisz.
  • Jeśli wszystkie dane wprowadzono poprawnie, zostanie utworzone osobiste konto na stronie Krajowej Izby Architektów. Od tej pory w celu wygenerowania Zaświadczenia, należy powrócić na stronę logowania (Logowanie), następnie zalogować się podając numer przynależności do Izby w postaci OP-XXXX oraz wpisując ustalone podczas rejestracji hasło, po czym wygenerować Zaświadczenie.

Każde otrzymane w ten sposób Zaświadczenie jest oryginałem, podpisanym za pomocą podpisu elektronicznego. Wszelkie urzędy zostały przez nas poinformowane o nowej formie Zaświadczeń i winne je respektować.